plastová okna

o firmě        reference        naše služby        výrobky

 

Plastová okna v systému VEKA jsou nejvyšší jakosti s mimořádnou odolností vůči vnějším vlivům.
Naše firma Vám nabízí plastová okna systému SOFTLINE. Tento sytém byl vyvinut s využitím dlouhodobých zkušeností a znalostí specialistů společnosti VEKA. Nabízíme vám výrobky ve tvaru a rozměrech, které si sami určíte. Vše bude zhotoveno nejmodernější technologií ze špičkového materiálu VEKA

 
softline.jpg SOFTLINE 70AD
Rámy SOFTLINE (1) mají zaoblené hrany a jsou vhodné pro každý architektonický styl. Jejich povrch je ideálně hladký, a tímto i snadný pro údržbu. Systém dvojskel a trojskel VEKA (3) zajišťuje optimální ochranu před ztrátou tepla a unavujícím vnějším hlukem. Umožňuje značné úspory nákladů na vytápění. Stěny a můstky jsou stabilní. Profily nedeformují se. Vhodně zvolené pro tento systém kovová vyztužení (5) zajišťují ideální statiku a zlepšují bezpečnost při používání. Kování (6) jsou stážena šrouby přes dvě stěny. Zvláštní dvojitá těsnění (7) zajišťují optimální ochranu proti průvanu. Zvláštní dražkování (8) je určeno pro odvod nadměrného množství srážkových vod. Pro zhotovení oken používáme vysoké jakosti značkové izolační sklo (9). V případě nutnosti dodatečné ochrany před ztrátou tepla a hlukem je možno namontovat zvláštní skla. 

Argumenty, které mluví a přesvědčí


  

Kování pro plastová okna


Pružné a funkční
Perfektní kombinace funkčnosti a životnosti a k tomu zřejmé výhody při montáži – to je kování A 300 pro okna z plastu. Vložení kování do drážky a jeho přišroubování jsou na sobě nezávislé a vytváří tak pružnou výrobu. Přitom samoupínací spona zajistí tvarové spojení dílu kování v drážce před jeho přišroubováním. Upínací spona je vybavena na toleranci nezávislým svíracím plechem z nerezové oceli a stará se o bezpečné držení dílu kování.

Vysoká životnost
Nejvyšším požadavkům na těsné uzavření okna odpovídá 3D - rolničkový čep. Pro regulaci přítlaku a pro vyrovnání tolerancí v drážce je stranově i výškově seřizovatelný a zaručuje minimální otěr při trvale lehkém ovládání.

Komfortní ovládání
Vedle pojistky proti klepání křídla při průvanu,která je seriově integrovaná v nůžkách, má A 300 k dispozici další podstatný znak komfortu: zvedač křídla s integrovanou pojistkou proti chybné manipulaci. Zatímco dosud při delším zatížení muselo být křídlo při zavírání nadzvednuto, je toto přizvednutí provedeno zvedačem křídla automaticky. Při zavírání je zvedač veden opěrným dílem na rámu a zaručuje tak dlouhou životnost bez opotřebení.Další užitek přináší pojistka proti chybné manipulaci. Zabraňuje chybnému ovládání kování z polohy otevřeno do polohy vyklopeno nebo zavřeno.

kovani-1.jpg kovani-2.jpg kovani-3.jpg
 

 

 

sunpoint@sunpoint.cz


Copyright © 2009 Krézek, All Right reserved.
Datum poslední aktualizace: pondělí, 16. března 2009